Ayışığı Define Sandığından Neler Çıkar

Özellikle yeni yıl etkinliğinde buna sıkça rastlamaktayız. Bunun haricinde bazı etkinliklerde de Ayışığı Define sandığıdüşmekte. Özel pvp serverlar da metne bağlı olarak çıkabilmekte. Bu sandıktan ise düzenli olarak çıkabilecek bir takım itemler mevcut. Totalde 16 farklı item çıkabilir. Çoğu da değerli olarak anılabilir. Bazı ürünler adetli olarak çıkabilmekte. Adetler içinse en fazla 10 adet çıkmakta. Kimi ürünlerde saatli olarak çıkmakta ki maalesef Tecrübe Yüzüğü bu ürünler arasına dahil değil ancak tek kullanımlık yararlı şeyler mevcut. Yararlı itemler yararsızlardan daha değerli olduğundan sizlere tavsiyem bu sandıkları açmanızdır. Şimdi ürünleri inceleyelim.

metin2_ayisigi

Lisan Kitapları

Farklı krallıktakilerin ne konuştuğunu öğrenebilmek ve onlarla mesajlaşabilmek için lisan kitapları mevcut. Aynı Beceri Kitapları gibi okuyup lisanınızı geliştirebilirsiniz.

Kutsama Kağıdı

İtemlerin yanmasını engelleyen +basma kağıdı diyebiliriz. Ancak bunun daha iyisi de çıkmakta.

Ejderha Kağıdı

Kutsama Kağıdının bir üst versiyonu. Ürün yine yanmadan geçmekte ancak bu sefer %18’lik bir şans eklenmekte.

Ejderha & Yaşam Kutsaması

Ejderha Kutsaması ile HP ile SP’yi bir seferde %100 yapabilirsiniz. Yaşam Kutsaması ile sadece HP’yi %100 yapabilirsiniz. Eğer çıkarsa birinden 5 adet çıkmakta.

Kutsama Küresi

İtemlere 5. efsunu eklemeye yarar. Ticareti maalesef yapılamaz.

Kritik & Delici Vuruşu Şansı

İkisi de ayrı ayrı çıkmaktadır aslında. Çıkarsa da birinden 5 adet çıkmaktadır. Belli bir süre kritik veya delici şansınızı arttırmaktadır.

Zen Fasulyesi

Oldukça önemlidir aslında. Hileli, Agresif gibi negatif statüleri düzeltmeye yarar. Oldukça da değerlidir.

Eğer garantici bir şekilde ilerlemek istiyor ve daha çok para kazanma şansını kullanmak istiyorsanız Ayışığı Define Sandıklarını açmayı tercih edebilirsiniz. Eğer şansınız yaver giderse kazançlı çıkabilirsiniz.

Yorumlar