Metin2 at sahibi olmak

At nedir ? Nasıl alınır ? 

Öncelikle merhaba metin2 pvp serveler takipçileri.. Bugün ki konumuz da sizlere metin2 oyununun olmazsa olmazı olan bineklerinden olan saf bineği yani at'ı anlatacağız.. Biliyorsunuz ki metin2 tr oynayan bir çok oyuncumuz at için çok sıkıntı çekmiştir.. Biz de bu sıkıntılara biraz da olsa çare olmak amacıyla sizlere bu makalemizi hazırladık..

Öncelikle biliyorsunuz ki metin2 tr de at sahibi olmak için öncelikle bir level sınırı vardır ve bu level sınırına geldiğiniz de atı almanız için gitmeniz gereken bir metin2 npc si vardır ve bu npc ye gittiğiniz de size atınızı verir ancak verilen at sade bir at olmakla birlikte üzerine binmekten başka hiç bir işlev yapamayacağınız bir attır.. Metin2 TR de at sahibi olmak için geçerli olan kurallar pvp serverler sunucularında geçerli değildir çünkü her oyunun kendine has özelliği mevcuttur.

Bu atı almak için gerekli olan leveliniz 25 olması gerekir. 25 Levele ulaştığınız taktirde Seyis npc si ne gidiş sağlayarak bu atınızı Seyis'e tıklayarak alabilirsiniz. Hesabınız da 2.100k para olması gerekir çünkü bu para karşılığında size Seyis at kitabı verecektir. Bu para bu yüzden istenir.. Hesabınız da paranız da varsa bu parayı sizden alır ve at kitabıyla birlikte size atınızı verir. At kitabı envaterinizin ilk boşluğu neresiyse oraya gelir.

Bunun ardından atınızın üzerinde eğer ki vuruş yapmak istiyorsanız mecburen bu atınızın becerilerini geliştirmek ve atınızı artık geliştirmeniz gerekecek. Bu da sandığınız kadar kolay olmuyor atınızı öncelikle gün gün olmak üzere level atlacaksınız.. Her gün atınızı Seyis npc si ne giderek size verecek olduğu haritalarda ki belirgin olan sarı noktalara giderek bu görevi alıp atınızın levelini arttırmak için bu görevi yapacaksınız..

Bu görevler tamamlanınca artık atınızı son kademeye getirmek için ise atınızı 21. seviye yapmak sizlere biraz daha cazip gelecektir.. Atınızı asker yapmak için ise size verecek olduğu görevi çöl'de yada şeytan kulesinde tamamlayabilir ve bu görevi grup kurarak grup arkadaşlarınızla birlikte de daha da hızlı yapabilirsiniz.. Unutmayın atınızı aldığız da eğer onu geliştirmezseniz hiç bir şekilde üzerinde vuruş ve saldırı yapamazsınız. Sadece binerek gezinirsiniz ve metin2 pvp serverler de bu anlattıklarımız geçerli olmaya bilir çünkü dediğim gibi her pvpnin kendine göre ayarı vardır kimi oyun atla başlarken kimisi daha farklıdır.

Yorumlar