Metin2 Beta Silahları

Beta silahlarının, daha doğrusu tüm beta itemlerinin en büyük özelliği oyuna çok önce gelmelerine rağmen geç bir şekilde kullanılmalarıdır. Fakat metin2 pvp serverler de bu silahları kolaylıkla bulabilirsiniz. Birçok beta itemi vardır. Bunlardan 7 tanesini ise silahlar oluşturur. Savaşı, Şaman ve Suralar bu 7 silahın sadece 2 tanesini kullanabilirler. Ninjalar ise 3 silahı birden kullanabilir. Silahların dönüşümleri oldukça zordur. Aynı zamanda emek isterler. Yine de geçmeme riskleri yoktur. Sadece gerekli olanları sağlamalısınız o kadar. Ardından silahınız bir üst seviyeye dönüşecektir. Sadece beta silahların ne olduğunu anlatmayacağım aynı zamanda hangi silahtan geldiklerinden de bahsedeceğim. Bu şekilde silah seçiminizi ona göre yapabilirsiniz.

runik kılıcı

Beta Silahları

Runik Kılıcı: İstisnasız en popüler kılıçtır. Muharebe kılıcının Tritona, Tritonun Runike dönüşmesiyle gerçekleşir. Savaşçı, sura ve ninjalar kullanabilir.

Güneş Kılıcı: Sadece savaşçılar kullanabilir. Zihinseller için yaratılmıştır. Yarı İnsan Kılıcının dönüşümünden gerçekleşir.

Ejder Dişi Kılıcı: Sadece suralar kullanabilir. Karabüyü’ye sahipler için tasarlanmıştır. Hortlak Dişi Kılıcının, Kutsal Kılıca dönüşüp, Kutsal Kılıcın, Ejder Dişi Kılıca dönüşmesiyle olur.

Anka Yayı: Okçu ninjalar içindir. Sarı Ejderha Yayının Büyük Şeytan Yayına, ardında Anka Yayına dönüşmesiyle oluşur.

Beş Element Kılıcı: Bir kılıçtan ziyade bıçaktır. Ejderha Bıçağının, Ruhsuz Bıçağa, Ruhsuz Bıçağın Beş Element’e dönüşmesiyle olur.

Ejderha Hayaleti Çan: Cennet Dünya Çanının, Ejderha Çenesi Çanına, Ejderha Çenesi Çanının, Ejderha Hayaletine dönüşmesi ile oluşur.

Uyuyan Ejder Yelpazesi: Kurtuluş Yelpazesinin önce İblisin Yelpazesine dönüşmesi ile oluşur. Ardından da İblisin Yelpazesi Uyuyan Ejder Yelpazesine dönüşür.

Eğer beta silahlarda ilerlemek istiyorsanız silah seçiminizi en baştan gerçekleştirin. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Tamamiyle beta itemlere sahip olmak için dönüşüm gerçekleştirebilen diğer itemlere de bakmanız da fayda var.

Yorumlar