Metin2 İtem Ne Zaman Yanar

Sizlerle bugün çok garip gelen bir olay ile karşı karşıya kaldık ve onun için bu makalemiz de sizleri biraz da olsa uyarıcı şekil de bir bilgilendirme yazısı ile hem okurken bilgileneceğiniz hem de okuduktan sonra bir an önce gidip test edebileceğiniz şekil de metin2 pvp serverler de bir iz bırakacağız. Sizlerle bugün + basma olayına değineceğiz ve bir iteme nasıl + basılacağı hakkında yapacağımız bu bilgilendirme sonucu işinize yarar bilgiler bırakmak isteriz akıllarda.

Öncelikle eğer ki bir metin2 pvp server sunucusunda rol alıyorsanız zaten çoğu pvp serverlar da + basma olayı çok basit yani direk + basacağınız zaman hiç yakmadan direk +1 derecesinden direk olarak +9 a hiç yakmadan geçirebileceğiniz serverler var ama bu her server için geçerli değil tabi bunu bi bilin de öyle hemen gidip her server de yanmayacakmış gibi + basıp itemlerinizi ortadan yok etmeyiniz. 

Eğer ki metin2 tr sunucularından birinde oynuyorsanız ise bu iş biraz daha ciddiye ve zora binerek ilerlemektedir. Bildiğimiz üzere metin2 tr işi iyice zora bindirerek her geçen gün oyuncularını biraz daha oyundan koparmakta hız kesmeden yola devam ediyor ve bu yüzden tr de ki oyuncuların çoğu pvp serverler geçiş yapıyor haklılar da zaten. Her neyse evet +basma olayı pvp de ki gibi yanma riski olmadan değil aksine +0 itemi +1 e atarken bile yakma ihtimali olan bir yer olduğu için tr , bu yüzden kendinizi ona göre ayarlayıp basmanız gerekir + basacağınız eşyalarınızı.

İteminizin + basarken yanıp yanmayacağını alt tarafta +basarken ki açılan pencerede yükseltme oranı veren bölümden görebilirsiniz arkadaşlar. O bölümde + basma oranı yazar ve bir süre sonra +basmalarınız olumlu olup item derecesini yükselttiğiniz de size artık + basarken nesne yükseltimi yapılsın mı diyerek yeni bir pencere açar ve siz buraya evet dediğiniz zaman +basar yani size yükseltmeyi soruyor çünkü +basma derecesi artık bastığınız derecede geçme ve yanma riski yüksek olduğu için sizlere böyle bir soru sorma gereği duyuyorlar..

Yorumlar