Metin2 pvp serverler oynanacak en iyi kategoriler

En iyi Metin 2 Pvp Server Kategorisi Nedir ? 

Merhaba değerli Metin2 Pvp Serverler sakinleri. Bugün ki makalemiz de siz değerli site üyelerimize  sürekli oynamış olduğunuz metin2 pvp serverler içerisinden en iyisi ve en tutulan server kategorisi hakkın da bilgilendirme yapacağız. Bu makalemiz hem oyuncular lehine hem de server kurmuş ya da kuracak olan yönetim ekibinin daha çok lehine olacaktır.. 


Öncelikle biliyorsunuz ki yaklaşık olarak metin 2 pvp serverler olarak hemen hemen bi 7 8  adet server kategorisi bulunmaktadır.. Bunlar ;

1-) Kolay Metin2 pvp server

2-) Orta Metin2 pvp server

3-) Zor Metin2 pvp server

4-) WSlik Metin2 pvp server

5-) Emek Metin2 pvp server

6-) GM başlangıçlı Metin2 pvp server

7-) Editli Metin2 pvp server

8-) Editsiz Metin2 pvp server

Evet arkadaşlar şimdilik hemen hemen bu kadar metin 2 pvp server kategorisi bulunmaktadır.. Ve gerçek bir metin 2 oyuncusu hemen hemen neredeyse bu saymış olduğumuz bütün kategoriler içerisin de bulunan her hangi bir metin 2 pvp server de rol almış ve oyunu oynamıştır..

Evet oynamak zorunluluğunuz yok ancak bu saymış olduğumuz pvp server kategorilerin de bulunan 8 kategori içerisinden her zaman en iyi şekil de işlev göstermiş olan ve hâla günümüz de işlevini sürdürmekte olan 3 adet kategori göze çarpmakta.. Bunlar ; 

1-) Emek Metin2 pvp server

2-) Editli Metin2 pvp server

3-) WSlik Metin2 pvp server

Evet arkadaşlar bu saymış olduğumuz 8 adet kategori içerisinden 3 tanesi her zaman diğerlerinden 1 adım önde bulunmakta ve bu 3 kategori içerisinde ki bulunan serverler de kendi içlerin de kıyasıya bir rekabere girmektedir..

Neredeyse bütün oyuncuların tercih etmiş olduğu server cinsi sürekli emek server oluyor çünkü metin 2 tr istekli oluyorlar ve tr de yapamadıkları şeyi ve yapamayacakları şeyleri tahmin ediyorlar o yüzden metin 2 tr oynayacağıma metin 2 de bir emek pvp serverler oynayayım daha iyi diyorlar. Aslın da bir yer de haklılar ve bir yer de de haklı olduklarından çok haksız durum da kalıyorlar ancak biliyorsunuz ki hiç kimsenin hiç kimsenin vermiş olduğu karara karşı çıkmaya hakkı olmadığı gibi bu konu da da bu geçerlidir ve isteyen bütün oyuncular istediği bütün server da oynamakta özgürdür..

Yorumlar