Metin2 Ticaretin En iyi Gerçekleştiği Alanlar

Evet öncelikle tekrardan merhabalar Metin2 Pvp Serverler takipçileri, yaklaşık olarak sizlere günü birlik olarak ya da günü birlik yapamasak dahi 2 3 güne bir yep yeni makaleler ile ulaşmaya çalışıyor ve bu durumdan mutluluk duyuyoruz. Her zaman ki gibi yine konumuzu umuyoruz ki heycan ve şevk ile okumaya başlamışsınızdır gerçi bu tür konularda okumanızın durumu konu başlığına göre değişkenlik gösterebilir o yüzden sizlere hemen olarak konu başlığında da görmüş olduğunuz gibi bilgilendirme yapmadan direk olarak metin2 tr sunucularının ya da metin2 pvp server sunucularının ticaret alanlarının en iyi bölümleri neresidir nerede en iyi ticaret yapılır bunlar hakkında bilgilendirme yapacağız. Eğer ki siz metin2 oyununu hiç oynamadıysanız bu konumuzdan da biraz bilgi sahibi olarak metin2 oynamaya başlayabilirsiniz arkadaşlar. İnanın ki ilk başlayanlar için pvp serverler sitemizde yazdığımız konular çok iyi şekil de işe yarayacaktır. İsterseniz konu başlığı hakkında gerekli bilgileri vermeye başlayalım hemen...

Biliyorsunuz ki hepiniz biliyordur bunu bir metin2 serverini ayakta tutan sayılı etkenler varsa bu etkenlerin en başında ticaret gelmektedir. Çünkü ticareti bitmiş bir serverde oyuncu da günden güne bitmeye başlar millet elde ettiği eşyaları satamaz ve bu yüzden yaptığı işin bir amacı olmadığını anlayarak oyunu bırakma kararı alır  ve bırakır. O yüzden oyuncular için ticaret oldukça önemlidir.

Şimdi bir metin2 tr sunucusuna göre yorumlayacak olursak en iyi ticaret alanı mavi bayrak 1.köy ve kanal olarakta ch1 kanalıdır. İstediğiniz metin2 tr sunucusuna girin bu bahsettiğim şekilde kalabalığı görürsünüz genelde depocu yakınlarında kurulmuş pazarlar olur ve şehir alanı içerisinde de diğer bayraktan oyuncular pazar çarları açarlar ki kimse kesmesin de satış yapalım diye.

Eğer ki bir metin2 pvp serverler sunucusu oynuyorsanız da bu serverin oyuncularının pazar topluluğunu kurdukları yere göre değişir ancak bayrak olarak yine mavi bayrak 1.köy ve kanal olarak yine ch1 kanalıdır. Pazar alanı olarakta ışınlayıcı tarafı olabiliyor bazen, bazen ise yonah tarafı oluyor diğer türlü ise zaten tr sunucularında ki gibi normal depocu etrafında kurulmuş oluyor.

Yorumlar