Popüler Metin2 Bossları Ve Çıkan İtemler

Her oyunun bir bölüm sonu canavarı mevcuttur. Bunlar genelde Boss olarak adlandırılır. Metin2 gibi gelişime açık, online, çok oyunculu oyunlarda da birden fazla Boss mevcuttur. Metin2de de sayısız Boss mevcut. Her level grubu için ayrı canavarlar oluşturulmakta. Ancak oyunda popüler sayabileceğimiz 6 Boss mevcut. Öldürdüğünüzde iyi itemler veren, öldürmenize değen Bosslar. Bunların dışında bu tarz canavarlar yok değil. Var ancak pek bir öneme sahip değiller. Oyun bu alanda gelişmekte ancak bu 6 canavar her zaman popülerliğini koruyacak. Zira hem pvp serverlar da hem de resmi Metin2de durum böyle. Şimdi tek tek bu canavarlara bakalım ve değer seviyelerine göre sıralayalım.

Dokuz Kuyruk

dokuz_kuyruk

72 Level bir Boss. Kestiğinizde 3 banko item düşürmekte. Ruh Taşı, Boss Sandığı ve Temel Taşı. Sandığından ise 65 level silahları, 61 zırhları ve diğer itemler çıkmakta.

Alev Kral

alev_kral

Dokuz Kuyruk ile aynı itemler düşmekte. Temel Taşı yerine Kontrplak vermekte. Sandıktan silah ve zırhlar aynı şekilde çıkmakta. Diğer itemler farklılık gösterebilmekte.

Sarı Kaplan Hayaleti

metin2_azrail

İtem ve diğer özellikler bakımından Dokuz Kuyruk ile hiçbir farkı yok.

Azrail

metin2_azrail

Oyunun en popüler Boss’u diyebiliriz. Her leveldeki karakter için değerli bir Boss. 1 Ruh Taşı ve 1 Sandık vermekte. Bunun yanında Liderin Notları ile Liderin Ruh Taşı vermekte. Sandığından ise 65, 70, 75 silahları, 61 ve 66 zırhları çıkmakta.

Buz Cadısı

metin2_buz_cadisi

89 Levellik bir karakter. Kestiğinizde 61 kalkanları, 66 zırhları, +7 takılar ve değerli itemler vermekte.

Beran-Setaou

Beran-Setaou

97 Level bir Boss. İçinden sayısız item düşmekte. Sadece kendisine değil aynı zamanda yanında metinlere de sahip.

Oyunda bu Bossları keserseniz kesinlikle kazançlı çıkacağınıza emin olabilirsiniz. Hepsi hakkında detaylı bir araştırma gerçekleştirirseniz ne zaman nerede çıkabileceğini öğrenebilirsiniz.

Yorumlar